Ta metoda znakowania odzieży stosowana była już w starożytności. Początkowo hafty tworzono ręcznie lub przy pomocy krosienek (specjalnych ram, na których rozciągano tkaninę przeznaczoną do wyszywania), natomiast w XVIII w. zaczęto używać tamborka (czyli dwóch obręczy, które zaciśnięte ze sobą skutecznie napinały umieszczony pomiędzy nimi materiał). Natomiast rok 1828 to moment przełomowy, w którym do tworzenia haftu zaczęto używać maszyny. Taka forma znakowania stała się swego rodzaju sztuką i pozwoliła na zdobienie odzieży przy pomocy niezwykłych wzorów.

Współcześnie haft nadal cieszy się dużą popularnością i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ doskonale sprawdza się jako trwały sposób znakowania odzieży. W odróżnieniu od nadruków jest dużo bardziej wytrzymały, nie spiera się mimo częstego prania, a jednocześnie sprawia, że odzież staje się bardziej luksusowa. Co więcej, tak wykonane oznaczenie będzie się doskonale prezentować przez wiele lat.

Co oferujemy?

Naszym klientom oferujemy odzież medyczną, na której samodzielnie tworzymy hafty, najczęściej są to logotypy, nazwy firm lub inne grafiki. Dzięki nim ubrania stają się niepowtarzalne, a jednocześnie doskonale sprawdzają się jako reklama. W przypadku odzieży medycznej, bardzo często dla naszych klientów haftujemy również imiona, które znacznie ułatwiają pacjentom komunikowanie się z personelem podczas pobytu w danej placówce. Dla klientów projektujemy wzory na indywidualne zamówienie.

Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas realizacje w pełni odpowiadały na potrzeby klientów. Dlatego też dysponujemy szeroką gamą nici w wielu różnych kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wśród nich odcień odpowiedni dla siebie. Korzystamy z wysokiej jakości nici, które są trwałe i nie tracą koloru mimo częstego prania.

Ile kosztuje wykonanie haftu?

Cena haftu na zamówienie zależy od ilości wkłuć igły w materiał. Na tej podstawie obliczamy cenę. Dodatkowo do każdego zlecenia doliczana jest jednorazowa opłata za opracowanie haftu i przygotowanie programu do hafciarki. Cena przygotowania projektu zależna jest od złożoności projektu oraz czasu, jaki musimy poświęcić na jego przygotowanie.

Dlatego też każdą realizację wyceniamy indywidualnie dla danego klienta. Osoby zainteresowane realizacją własnego projektu zachęcamy do wysłania go na nasz adres e-mail: shop@uniformsy.pl. Po jego otrzymaniu dokonamy analizy, a następnie odeślemy wizualizację wraz z informacją zwrotną, na podstawie której klient zdecyduje czy chce zrealizować projekt.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą odzieży medycznej, wśród której znajdziesz bluzy, tuniki, żakiety, spodnie, fartuszki i wiele innych ubrań, doskonałych do pracy w szpitalu lub gabinecie kosmetycznym.