Bluzy polarowe medyczne z haftem komputerowym

Bluza polarowa medyczna z długim rękawem to doskonały wybór, jeśli chodzi o uniformy dla pracowników służby zdrowia. Podczas zimowych dyżurów polarowe bluzy zapewniają optymalne ciepło i komfort. Oferujemy damskie polary dla lekarki i położnej w kilku podstawowych kolorach – czerwonym, białym, czarnym i malinowym. Można je uzupełnić odpowiednio spersonalizowanym haftem. Polarowe bluzy medyczne dla kobiet są odpowiednio taliowane, żeby dopasować je do sylwetki. Najczęściej zapinane są na zamek i posiadają z przodu dwie wygodne kieszenie. U góry wykończone są funkcjonalną stójką, która w razie potrzeby chroni przed chłodem. Nasze polary dla pielęgniarki wyróżniają się bardzo wysoką jakością i eleganckim krojem. Są bardzo wytrzymałe i nie mechacą się, jeśli zachowujesz odpowiednią temperaturę prania. Damskie medyczne bluzy polarowe dostępne są w niezwykle atrakcyjnych kobiecych kolorach. Kieszenie są zamykane na zamek, a ich fason zapewnia pełną swobodę ruchów. Na naszych bluzach możesz zamówić również dodatkowy haft, który będzie odpowiednio personalizować strój - opatrzysz nim np. polar dla położnej lub polar dla radiologa. Haft znajduje się na przodzie bluzy na lewej piersi i na plecach na wysokości łopatek. Bluza polarowa medyczna to doskonała propozycja do placówek medycznych oraz ratownictwa medycznego.

Haft na bluzę polarową wykonywany jest przez wielogłowicowe szybko haftujące maszyny sterowane komputerem. Dzięki odpowiednim programom sterującym można uzyskać w ten sposób dowolny wzór, napis lub logo odwzorowane z dużą precyzją i dokładnością. Przygotowane przez nas wzory specjalizacji medycznych to doskonały sposób na opisanie bluzy. Taka metoda znakowania odzieży najlepiej sprawdza się w przypadku medycznych uniformów. Haft na bluzie polarowej jest bardzo estetyczny i trwały, co dla użytkowników odzieży ma ogromne znaczenie.

Oferowane przez nas bluzy są niezwykle praktyczne i wygodne. To idealna odzież robocza na chłodniejsze dni. Dedykowany polar dla lekarki, położnej czy pielęgniarki prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Mniejszy napis z symbolem specjalizacji umiejscowiony został z przodu po lewej stronie, natomiast na plecach znajduje się dużo większy napis. Taka odzież medyczna doskonale uzupełni Twój codzienny outfit i wyróżni Cię wśród koleżanek i kolegów z pracy.

Nasze ubrania cechuje duża wytrzymałość i trwałość, świetne wzornictwo i fasony. To również doskonały wybór do salonów kosmetycznych lub fryzjerskich. Odzież wykorzystywana tylko w miejscu pracy ma właściwości ochronne i pozwala na zachowanie większej higieny pracy.